Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi router jaký?

Dobrý den. potřeboval bych poradit s výběrem wifi routru který umí příjmout přez wifi internet a dále rozeslat pomocí LAN kabelu po baraku do počítačů. NECHCI AirLive jinak je to celkem jedno jaká značka a aby byl schopen připojit se na střešní antenu děkuji

přesně to jsem hledal.

-wifi po bytě netřeba.
-důležité je, aby to chytlo wifi jako client a internet běhal ve všech LAN portech. což bude.

-rychlost očekávám pro 4 PC 2Mbity/s což pojede jako šnek, ale fungovat to bude.

-děkuji