Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno odebrat program

Dobrý den,měla bych dotaz,omylem jsem si nainstalovala program NERO 9 TRIAL.Instalaci jsem v půli zrušila,ale přesto tento program mi v aktuálně nainstalovaných programech zůstal.Nejde odebrat ani přes PŘIDAT A ODEBRAT PROGRAMY v OVLÁDACÍCH PANELECH.Objeví se vždy hláška..ENDIG INSTALLTION.Přes REGISTRY to neumím,ani nevím,kde to hledat.Mám W IE8 a SEZNAM.Uměl by někdo poradit? Děkuji a přeji hezký den

aby se soft neukazoval v nainstalovaných programech, v registrech smazat tu:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall

zrušil by se celý nerův klíč.

ale píšeš žes instalaci v půlce přerušila, a nero je přeborník na to zasvinit registry i systém, je rozumnější ho odinstalovat vlastním nástrojem: Nero General CleanTool.
nová verze cleantool rozšířená o to "general" nabízí kromě odstrannění nera taky odstranění privátních záznamů - bohužel to myslí doslova. tuto následnou volbu nepotvrzovat.

zdravím,normálně kliknu v sekci Ovládací panely na odebrat program,samo se to odinstaluje.ale odebrat to nejde.Nero CleanTool jsem,abych pravdu řekla nezkoušela,toho se bojím,abych něco omylem nevymazala,mám ten pocit,že je to anglcky,ale asi mi nic jiného nezbyde,děkuji za radu a snahu

Zdravím,stáhla jsem si dle Vaší rady program NERO GENERAL CLEAN TOOL,bohužel je to v ZIPU a to neumím otevřít,ach jo.Tak zase hledám program na jeho otevření.Něco na počítači udělat umím,ale tohle je fakt pro mně španělská vesnice,ani hry v tomto formátu neumím otevřít.Neumíte poradit? Děkuji a přeji hezký zbytek víkendu.

Dobrý večer,ono se to odinstaluje,ale stejně to v tech nainst.programech v sekci ovládací panely zůstane,prostě to nejde ale nic to nepíše.Když to zkusím odebrat,zase se to odinstaluje,já se snažím odebrat a tak pořád dokola.Nero CleanTool jsem nezkoušela,co vím je to anglicky a toho se právě bojím,abych neudělala nějakou blbost,ale asi se do toho budu muset pustit,díky

on funguje. chce ho nechat odstranit nero, ale další výzvu mu už nepotvrzovat.

anebo pokud říkáš že jsi nero odinstalovala, ale přesto se ti v nabídce přidat/ubrat programy nero zůstává, pak smaž ten záznam v registrech. start - spustit - regedit.exe - proklikej se do větve:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall

tam bude vlevo mezi záznamy o jiných programech i položka např. "Nero - Burning Rom!UninstallKey" ... a vpravo uvidíš m.j. proměnnou: "DisplayName" ... "Nero 6 Ultra Edition"
tak celý ten levý klíč "Nero..." smaž (del).

Zdravím a přeji hezký den,přes registr jsem se proklikala až do větve SOFTWARE,rozbalila,MICROSOFT,rozbalila,WINDOWS,opě t jsem rozbalila,pokračovala CURRENTVERSION,zase jsem pokračovala dolů k UNINSTALL,dolů,k NEROBACKITUPUNINSTALKEY(píšu to vše velkými písmeny),pak ještě myší dolů je NERO,po rozbalení je NERO 9.po tím ještě NERO BACKITUP 4 a NERO PRODUCTINSTALLER 4 ale nikde jsem bohužel neviděla DISPLAYNAME ...NERO 6 ULTRA EDITION,tak nevím.Napsala jsem to dost obsáhle,asi jako někdo,kdo tomu moc nerozumí a přála bych si mít Vaše znalosti.

Když spustíš regedit, máš tam v roletce úpravy "hledat". Po odinstalování všech nerů standardním způsobem (přidat/ubrat programy) a restartu počítače bych nechal prohledat registry na výraz nero a vše co by se našlo bych smazal (další položka po nalezení je klávesou F3).

Taktéž bych spustil hledání na počítači - všechny soubory - jednotky pevných disků a hledal výraz *nero*.* (všechny soubory obsahující v názvu nero) - to také smazal.

A je "odnerováno" :-)

všechny nalezené položky to chce kontrolovat, jestli nejde o shodu částí názvů.
při hledání v registrech kvůli úplněmu vybílení to chce navíc kromě slova "nero" vyhledávat i na výrobce "ahead". je to dost otravná zábava na půl hodiny.

pokud tazatelce stačí jen odstranit záznam z přidat/ubrat programy, jde to v registrech tady:
[http://pc.poradna.net/file/view/2992-nero-seznam-p ng]
naklikat dolní cestu, vlevo zrušit všechno začínající nero.

pozn: dřív to šlo pohodlněji/bezpečněji smazat přes nero clean tool, ale po doplnění o "general" do názvu se z toho stal další krám kde je nutno pozorně koukat co člověk odsouhlasí.