Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem APPCRASH

Dobrý den,
mam velky problém mam vistu a normálně tam hraju online hru metin2 najednou mě to vykopne a nejde mi spustit.Při spuštění hry mi to píše nějaky APPCRASH už to udělalo podruhé a nwm jak to odstranit

Název události problému: APPCRASH
Název aplikace: metin2.bin
Verze aplikace: 0.0.0.0
Časové razítko aplikace: 4b57201f
Název chybného modulu: metin2.bin
Verze chybného modulu: 0.0.0.0
Časové razítko chybného modulu: 4b57201f
Kód výjimky: c0000005
Posun výjimky: 001fb0cf
Verze operačního systému: 6.0.6000.2.0.0.768.2
ID národního prostředí: 1029
Další informace 1: 2e03
Další informace 2: 1108265fa0e11cdb1c6989f789bcb94c
Další informace 3: 6998
Další informace 4: 9d5309db1630bc95f17bfdc1e585be8a

tohle je duvod problému a moc prosím o pomoc a o radu předem moc děkuji

metin2.bin padne pokial je použitý crack a poslednú dobu sa rozšíril trojan win32/PSW.onlinegames.NNU alias win32/lolyda + win32/lolyda.B alias TR.DLDR.Tracur.b.35,ktorý sa do hier pri online hraní dostane ako parazit a maskuje sa ako súbor metin2.bin a spôsobuje podobné problémy,alebo sa tam dostane ako patch pre hru,pokial patch pochádza z neoficiálneho zroja...alternatívne sa dotyčné trojany maskujú pod menami dofus.dll, gameguard.des, gw.exe, knightonline.exe, lotroclient.exe, maplestory.exe, metin2.bin, neuz.exe, pol.exe, sro_client.exe, turbinelauncher.exe,wow.exe ...