Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem program speedfun

Zdravim v programu speedfun při zátěži se mi měni pouze teploty ukazujcí teplotu na jádrech ( core, 0,1 ), při zátěži jsem schopnej teplotu na jádrech dostat neco pod 70°C, ale teplota na GPU je stale 48-49 což mi přijde dost divné. Jak muže být teplota v jádrech jiná než v procesoru? jakou teplota je pro me teda duležitejsí GPU nebo na jadrech. Prosím o schovívavost a případně vysvětleni.

Omlouvám se za překlep, chtěl jsem editovat, ale nenasel jsem tu možnost. Řešim problem, koukam ted na noťas Notebook HP ProBook 4510s,,, zaplý pouze icq a teplota na Core 0 a 1 je pres 60 °C,pri mírnější zátěži okolo 85 °C, a temp 1 - 6 od 67-80°C. Po chvili tekový zátěže se vypne. Jestli máte nejakou radu jinou než noťas vrátit do prodejny tak bych byl vděčnej.

Máš s tím nějaký OPRAVDU problém nebo do toho jen drbeš ??
Procesor není lednička, procesor snese teplotu do 100stupňů,pak se zpomaluje nebo vypíná. 70st v zátěži je v notebooku zcela normální.

Běž do přidat/ubrat programy a odinstaluj speedfan. Hodnoty pokud měří to správně neumíš interpretovat a zbytečně hledáš problémy.

EDIT: o tom vypínání a upřesnění teplot jsi napsal až potom. Odinstaluj speedfan jestli jsi ho "nepoladil" to nedělá on- máš tam rozdíl 15stupňů co jsi psal na začátku.

Ten prvni přízpěvek, jsem chtěl vědět jakto, že teplota na GPU je jiná než na jádrech, protože jsem si myslel, že GPU je něco jinýho. To s tim přehříváním toho pc to je zase jinej přípat, nemyslim si, že jsou ty teploty normální, pri takový zátěži. A do 100°C to stejne ani nevyleze bez toho, aby se komp vypnul.