Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Siťová karta

Zdravím prosím potřebuju sehnat ovladače na Externí siťovou kartu feixiang fc-518ls 0611 kdo by je byl schopnej sehnat dik moc ja už jsem v koncich ani google mi moc nepomohl a to je co řict Děkuju za odpovědi :)

podívej se na největšího (nejhezčího) brouka na té desce - hlavně aby byl popsaný latinkou, doufej v nějaký realtek. podle toho typu si najdi ovladač. ono je to na jedno brďo - třeba 8139 byly pro 100mbit, 811x/816x pro gigabit.
nová 100mbit síťovka stojí 120kč.

nějaký diagnostický program - nssi v dosu, jinak everest, siw, hwinfo32 - k té kartě neřeknou rozumnější typ?