Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém- Příjem tv stanic na Pc

Dobrý den

Mám problém s naladěním televizních stanic na PC TV kartu mám DVB-T do karty mám zavedený koaxiál ze společného rozvodu antény, po instalaci jsem naladil 8 TV stanic bez problémů, po vypnutí PC a následném zapnutí tam stanice uložené byly, ale nešli spustit.
Poté jsem znovu stanice naladil, ale už s optížema a opět jsem vypnul PC a stanice nešli spustit.
Nechápu důvod, setobox běhal normálně...
Čím to může být??
A jakou domácí anténu by jste mi doporučili pro příjem TV stanic??

Moc děkuji

Budes se divit, ale uz nejednou se mi stalo ze prave dva dny koupena karta mela mnohem novejsi ovladac na netu a primo od vyrobce, nasli chybu tak to dali ke stazeni, nikdy nerikej ze neni novjesi ovladac, radeji se mrkni za to nic nedas. Koukni se na kabel od anteny, ja mel opacny problem, Settopbox kulhal a TV tuner jel jak drak, problem byl u me na kabelu, omrkni si cestu a konektory zda sedi dobre kostra a zda neni signalova cesta nak prerusena, kondiky na konektoru a podobne, pokud tam mas utlumovej clanek hod ho do prcic.:puff:

Děkuji za rady.

Na ten samej kabel setobox krásně běhal :-(
A na TV kartu ne :-(
Včera jsem kopil pasivní anténu pokojovou, dal nové koncovky, nový kabel a hodil z okna, bohužel zase nic :-(

Tak jsem se znovu napojil na společný rozvod, 2hod. jsem to zkoušel naladit.
Poté se to zdařilo, 3 hodky jsem koukal na telku, poté jsem znova vypnul pc
No a dneska ráno jsem zapnul pc a zase žádný obraz :-( a ani zvuk z naladěných rádii.
Ale stanice jsou tam stále naladěné.
Co stím kurňá? :-(

Bydlíme u Plzně-Šťáhlavy ALE JSME NEVYŠŠÍ BOD ŠŤÁHLAV :-(

DÍKY ZA NÁPADY!

Zkus ty ovladace, pokud to nepomuze zajdi kdes to koupil a dej to k reklamaci, ona tahle karta za moc zrovna nestoji, to bych radeji sel do AVR media, sam ji mam a je to hybrid, funguje k poteseni skvele, neseka se a nema zadnej problem navic potvurka ma prijemne rozhranni, cena je okolo 1500Kc. :puff:

Mě to přijde jako když po vypnutí pc dojde ke strátě paměti V TV KARTĚ, třeba z důvodu nedostatku napětí?
Jetš me napadlo že bych ji mohl hodit slot níže v bedně a co to provede...
Hned jak budu mít internet tak zkusím najít nové ovládače.
Nemáte prosím někdo odkaz na tyto ovládače??
Děkuji za čas

Systém profil?
To nevím co je :-[ ?

Děkuji za odkaz.

Jetě mě napadlo, zda to nemůž být například tím že se po naladění musí ještě ty programy uložit, nějakým tlačítkem??
Mám kartu viz, níže

Když mi je to naladí, tak si je jen přehážu jak potřebuji, pak to normálka běhá, no a třeba když to vypnu dálkovým tak je to taky ok, ale nesmím vypnout počítač.... :-(

Děkjui Vám moc za rady....