Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pevny disk: problem

pomôžte mi: Zalohoval som si subory z jedneho disku na druhy. Ked som si ich odzalohoval a zalohovačny subor odstranil , ukazovalo mi že mam 202 giga zabranych, a ked som všetky subory na pevnom disku označil tak mali iba 166 giga. A inak pred zalohovaním som mal tiez volnych okolo 70 giga a teraz mam nejakych 30,1 giga volnych tak mi poradte ako to napravit

Zkus to rici jeste jednou a lepe. Z tveho textu se v tom neorientuji.

Mimo jine tu hraje roli:
1) co mas na disku za souborove systemy
2) jaka je velikost jejich alokacnich jednotek
3) co je to za soubory (pokud milion malych souburku a obrovska alokacni jednotka, pak se nediv) Pokud je vse v defaultu, melo by to byt stejne.
4) Nezapominej na slozku "System Volume Information" a "recycler". Kdyz mazes DLL, ovladace apod, pak se ukladaji do teto slozky a fyzicky nezmizi. Slozka postupne narusta, ani o tom nevis. To, ze se ti ukazuje nulova velikost nic neznamena, dokud jsi nad slozkou neprebral prava...