Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem divx

není my jasné když si vypálím orig.film o vel. 8 GB přes DVD Schrink na norm.dvd o vel.4,7GB jestli je to na ůkor kvality nebo čeho? Stejně tak DVD-AVI je rorzdíl v kvalitě? Poslední dotaz -----program na divx-dvd?Děkuji

myslel jsem si že se např. odstraní nějaké soubory

pokial stadial vyhadzes prebytocne zvukove stopy a bonusy, tak budes mat kvalitu lepsiu, pretoze ostane viac miesta pre film, ktory netreba tolko orezavat. Dalsi logicky zaver, ak rozmyslas.

a za druhé žádný učený z nebe nespadl

pokial si myslis ze na vlastne rozmyslanie (ako som pisal) sa potrebujes nieco "ucit", tak mas velmi divne uvazovanie.

jsem začátečník a když my není něco jasné zeptám se.Třeba i na hovadinu

a co ze si zaciatocnik? Rozmyslanie dnes v skole neucia, tak ho neovladas? lol...
Aj blbeho hned trkne, ze ak nieco co ma 8GB chcem stlacit na 4GB, tak sa tomu zmensi kvalita(bitrate) alebo rozlisenie...a u videa je to pravidlo.