Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zjistil jsem,jak pečlivě Acer opravuje notebooky

Můj notebook Acer Aspire 5100 byl 2krát v záruční opravě,kvůli tomu samému problému-přehřívání, poté jednou za 2000 kč né v záruce-také kvůli přehřívání,říkali ,že pokaždé měnili HDD a větroně.Dnes jsem se nasral kvůli přehřívání a šel jsem ho rozebrat.Co nevidím,NB má harddisk se stejným číslem VÝROBY,jako když byl koupenej,a větrák je pořád špinavej,a to jsem ten notebook od tý doby nikdy neměl v prašném prostředí,takže taky není vyměněnej.
Acer jsou sračky,co křupou jako vořechy.

Ať si tohle Acer přečte a pošle mi náhradní notebook,který bude funkční,a nebo toto ukážu v servisu,jako neférové chování k zákazníkovi.

Nechci se nijak zastávat Aceru, sám nad tím odhrnuji nos a nekoupil bych si.
Ale co se týče toho

a větrák je pořád špinavej,a to jsem ten notebook od tý doby nikdy neměl v prašném prostředí,takže taky není vyměněnej.

tak pokud jsi nebyl v BEZPRAŠNÉM prostředí (laboratorní podmínky-výroba polovodičů,výzkum léků,vesmír)tak se zasírá každý ventilátor. Mám to dokonale vyzkoušený, pc rozebírám denně už 15let.Podívej se např. na televizi.

Servisní středisko v Šalinogradu se chlubí tím, že opravuje 400-500 ks produktů ACER denně. To vychází že na jednu opravu mají jednu minutu při osmi hodinové pracovní době a použití jednoho acervismana. S vzrůstajícím počtem acervismanů tato doba samozřejmě roste. Obrázek si udělejte sami.
Když čekám v Bohemce na výdej zboží a vidím ty šťastný tváře vohnoutů, stojících u výdejního pultu, jak se jim rozzáří vočička, když se z přítmí skladu vynoří skladník s bednou ozdobenou tmavozeleným nápisem, jak se těší až ten naleštěný prd doma rozbalí, jsem spokojený.