Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Firefoxem

Dobrý den, mám problém s připojením k internetu, konkrétně s prohlížeči. Používám Firefox,dosud bez problémů, avšak s nainstalováním (zřejmě - nevím jestli jde o souvislost) nějaké aktualizace mi nejde spustit žádná stránka. Píše to jakoby že jsem offline, stránku nelze zobrazit. V Internet Exploreru vše běhá, stáhla jsem si Operu a Google Chrome, tam je stejný problém jako u Firefoxu. Mohl by mi někdo poradit, co s tím? Firewall jsem zkoušela zapnout i vypnout, bez úspěchu, jede vždy jen IE. Děkuji.

a nemusis mit nastaveny proxy server?
koukni do IE: hlavní nabídka Nástroje -> Možnosti internetu ... -> záložka Připojení -> tlačítko Nastavení místní sítě -> položka server proxy. Pokud je tam něco vyplněno, musí to být vyplněno i v Opeře, FF ...

Mělo by být stejné, proxy určitě a jiné věci by taky měly být správně, protože se mi v tom nikdo nehrabal a já taky ne. Tu aktualizaci právě nevím - asi nová verze. Je to z ničeho nic. A hlavně to nejde ani u Opery, u Chrome a tak. Jen IE.