Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ztrata dat na flasdisku

Dobrý den,
dnes jsem pod linuxem přistupoval na flash paměť v telefonu nokia abych nahrál nějaké mp3, vše se povedlo. V linuxu jsem telefon odmontoval jak se sluší, ale od té doby mi paměť v telefonu hlásí že není naformátována. Ve Win je to to samé. Jako když připojíte nenaformátovaný disk. Nevite o nějaké utilitce, která by se pokusila o rekonstrukci dat? CHKDSK ve win uz jsem zkoušel (Výsledek: Svazek nelze otevřít pro přímý přístup.).

Díky za radu.

tak testdisk s flaskama bud neni kamarad (nenajde je), nebo nevim, kazdopadne muj telefon s flaskou nenasel

recuva sice nasla disk J (pod tim se hlasi telefon s flaskou ve Win), ale rekl bych, ze to je jen pro hledani smazanych souborů (taky nic nenasla). obavam se ze u me bude problem hloubs (poskozena FAT tabulka)