Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno No signal

Ahoj prosím vas zapnul jsem počitač a monitor.A objevila se mi tam hlaška No signal.Co to je za zavadu?Kabely jsou všechny na svych mistech a jdou.Kabel na monitor jsem zkoušel v praci na jinem PC.
Vím že to je asi na opravu v servisu.Jen by mě zajimalo co tam odešlo abych věděl kolik si mam zase připravit.Děkuju za odpovět.

nemá ten pc integrovanou grafiku, čili nepoužívaný výstup? neresetoval někdo nastavení biosu?
není naopak špatně přetaktováno?
ikona disku bliká, jako kdyby nabíhal systém? když odděláš bok, je slyšet disk, větráky se točí, po zapnutí to pípne, procesor žije = mírně hřeje?
nesmrdí zevnitř zdroj neskutečné značky eurocase, redstar, lcpower a podobný hnůj?
je možné prohodit jiný monitor - a ten tvůj vyzkoušet jinde?

Vyndej zalozni baterii, pripadne je li cim zmer jeji napeti, vyhledej jumper na reset, propojkou ho zkratuj na par sekund, jsi li dostatecne zrucny, zmaknes to sam, pokud si netroufas, prenechej nekomu zdatnejsimu, nejake staticke elektriny se netreba obavat, to jsou zbytecne hoaxy (samozrejme pokud u toho nehodlas trit ebonitovou tyci lisci ohon :-D), IC citlive na statiku jsou zapojenim do zakladni desky dostatecne chraneny a pripadny naboj pokud by se vytvoril je bezpecne sveden odporem obvodovych soucastek k zemi, pak napis jak to dopadlo, vyzkousej, uvidis.
Samozrejme ze pred samotnym zasahem, odpoj zelezo ze site 220Voltu, vyckej par minut a pote zahaj akci.