Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ATI X1550 + 2 monitory

Ahoj vespolek,

mám takový problém... chtěl bych si koupit 2 monitory, uvažuju o Samsungu P2250, eventuelně P2270+P2270HD. Nebo i o BenQ G2220HD. Nouzově i o Samsungu F2380, ale to už je trochu nad limit. V PC mám ATI Radeon X1550 256 MB a nevím jestli ty dva monitory utáhne na rozlišení 1920 x 1080... můžete prosím poradit?
Sestavu mám: Intel Core 2 Duo, deska Intel, 2 GB RAM, 1x DVD-RW, 3x SATA, GK ATI Sapphire Radeon X1550 256 MB. (odpoledne dodám víc, bude-li potřeba.)

Ještě k těm monitorům: jsem limitován nabídkou www.mall.cz, protože na to dostanu poukázku na cca 10000,-. Kdybyste měli nápad na lepší monitory odtamtud, nechám si poradit. Rád bych jeden monitor dal nastojato a plánuju přidělání na zeď, aby se mi vešly na stůl :-), což by měla zvládnout GK.

je to pci-e ...

... v souvislosti s tím bych potřeboval vaši radu jakou kartu koupit do cca 3000,- aby zvládla 2 monitory s rozlišením 1920 x 1080, měla pokud možno 2 x DVI nebo DVI + HDMI (to by mělo jít přes redukci použít, jestli se nepletu)... poraďte prosím aspoň značku (ASUS, MSI, ATI ...), případně řadu... je jich na mě moc :-)

No mít na stole 2x 22monitor a jeden z toho s tv tunerem by bylo docela příjemné, umím si to představit. Akorát jestli máš místo:-) Dneska už bych monitory bez hdmi nebral

Tu grafiku bych zkusil jak to stíhá a když by nestíhala tak bych to řešil. Rozhodně to neřeš na úkor monitorů, ten P2270 a P2270HD, grafika se dá vyměnit snáz a koupit případně ojetá. No a kdyby to vážně nejelo ttak než to rozchodíš můžeš si na druhým pustit Tv :-)