Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s přeinstalováním notebooku Asus

Dobrý den,
dnes jsem se rozhodl, že přeinstaluji svůj starší notebook Asus F5RL. hned ze začátku instalace mi bylo divné, že disk je rozdělený na tři části. 1) Recovery tools 2)OS 3) Data. Recovery tools byla skrytá. Instaloval jsem ho z vist na win 7, což v mém případě není důležité. Při instalaci jsem zformátoval 2) a 3) část. Instalace proběhla v pořádku, ale po restartováni systému vyskočila ERROR hláška, že na disku D nebyl nalezen soubor recoverytools.dat . V čem je chyba? Měl jsem zformátovat i 3) část při instalaci? Prosil bych o radu, předem děkuji,

Měl jsem vytvořenou image přes norton ghost, hned po erroru jsem to chtěl všechno vrátit, tak jsem na oddíl, kde jsem instaloval win7 pustil obnovu image, naneštěstí asi na 56% obnova spadla (ještě se mi to nestalo, asi když se něco má posrat, posere se vše). Poté jsem spustil partion pro magic, abych se podíval, jaké škody to napáchalo a zhruba v té době jsem si také přečetl, že bych mel zformátoovat i recovery tools oddíl, načež partion pro magic při spuštění vyhodil pár chybových hlášek, že musí to a to zafixovat, tak jsem odklikal yes. Když se konečně spustil, viděl jsem jen jeden oddíl, který byl pojmenovanej error. Asi ten notes budu muset vzít k někomu, kdo tomu rozumí víc, napáchal jsem tolik paseky nevědomky. Už vůbec nevím co s tím.