Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s klavesnici pri startu PC a nemoznosti pridat novy HW

Dobry den,

mam tento problem. Pri startu pocitace, nez mi zacne najizdte windows mi nefunguje klavesnice. Kdyz chci tedy bootovat z CD a pocitac vyzaduje zmacknuti klavesy, tak to nelze. Klavesnice vubec nesviti. Jakmile najede windows, tak vse uz funguje jak ma. Prosim o radu, jak se zaridit, aby klavesnice jela hned od startu. Dekuji

Muj druhy problem spociva v tom, ze nejsem schopen pridat zaden HW, i kdyz jsem prihlasen pod profilem administratora. POkud se HW pokusim pridat a nasmeruji PC pri instalaci ovladacu, presne kde ovladace jsou, tak se mi napise, ze instalace nebyla uspesna. Zkousel jsem vyrobit nove administratorske ucty, ale problem stale pretrvava. Nejsem schopen pridat flash disk, ani tiskarnu. Mam visty 32bit. Prosim o radu. Dekuji

pokud nejde přidat žádné zařízení, zkontroloval bych práva v registrech [HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet], pro tamnější větve Control, Enum a Services - jestli má "system" úplná práva řízení.
jmenovitě můžou být zajímavá práva pro:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Enum\USB
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Enum\USBSTOR