Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WWW stránky na Webgardenu

Ahojky, mám na Webgardenu stránky a objevuje se mi nad obrázky toto:

Warning: fopen(/var/www/webgarden/cache/cs/f/5/4/a/f54a023d 23a543bfefb4edfbe8e47ac3.cache) [function.fopen]: failed to open stream: Na zařízení není volné místo in /home/www/webgarden/rel/lib/modules/module_cache.i nc.php on line 195

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/www/webgarden/rel/lib/modules/module_cache.i nc.php on line 196

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/www/webgarden/rel/lib/modules/module_cache.i nc.php on line 197

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/webgarden/rel/lib/modules/module_cache.i nc.php:195) in /home/www/webgarden/rel/client/index.php on line 39

Může mi někdo prosím poradit co to znamená a jak to odstranit, díky Peťa T.
Zmena predmetu, pôvodne: WWW stránky (los)

Ahoj. Taky mám stránky na webgardenu a při problémech(jiných), jsem do kolonky ,,Vaše nápady a komentáře" popsal podrobně problém - česky a poslal jim to a vždycky po nějaké době uvedli všechno do pořádku.M.