Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s připojením k internetu

Vždy když pustím Počítač a chci spustit internet napíše mi net page error. TAk musím dát na internetu v liště opravit což jsem dříve nemusel. Internet mi nepíše že System windows dokončil opravu připojení.Zkuste se znovu připojit.POkud potíže přetrvávají obraťte se na správce sítě. Ale tím problém nekončít..... I když mi již Internet funguje okno se zprávou o oprávě nejde zavřít ani po kliknutí na storno.
Tyhle problémy začali když jsem si koupil notebook a internet rozvádím přez wifi.....

NO ja se budu snazit spolupracovat co to de ale ten počítač je už hrozně starej a vubec co se o počítaový technice týče skor nic nevim ale na modemu je: Air live 802.11G Wireless AP WL-5460AP a POčítač sem akorát našel název hlavní desky a je to Asus P4P800-X