Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bootovací flashdisk s W7

Zdravim, chtel bych si udelat bootovaci flashdisk se systemem Windows 7, jelikoz ho potrebuju nainstalovat na PC, na kterem neni mechanika. na googlu jsem nasel nekolik navodu, programu, ale vzdy mi pri tom vyskocila nejaka chyba a nepovedlo se to... nevite o nejakej overenem zpusobu / navodu, jak docilit bezchybneho vysledku?
diky

Hezký den,
nemám s tím zkušenosti, ale pokud nebudete postrádat 39,-Kč, pak si kupte časopis computer s velkým nápisem Windows 7 (Nové tipy a triky) a zde je popis pro vytvoření výše jmenovaného flashdisku.