Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Equalizér pro SB (WIN 7)

Dobrý den. Prosím o radu. Dostal jsem zvukovou kartu Creative Audigy Platinum (SB 00090 tuším) s předním panelem a dálk. ovládaním, ovladače jsem našel na webu Creative. Po nainstalování postrádám equalizér. Vím, že přehrávače mnají, ale chtěl bych nezávislý. Můžete mi poradit?
Windows 7 Home (64bit), Asus M4A785D-M Pro, Athlon II 245 x2.
Děkuji předem.

Nevim jak na to, ale neodpustim si rypnuti. Je to tu zas. Creative Labs opet dokazal, ze jejich software nema cenu ani zhnile mrtve krysy (ta aspon pohnoji zem, na ktere lezi). Nedovedes si predstavit, jaka martyria prozivam pri instalaci cehokoliv od CL. Vitej do klubu...