Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno CPU - 100%

mam vyuziti cpu na 100%, pocitac huci a pracuje strasne pomalu, hlavne kdyz spoustim nejakej program..co s tim? diky

Stáhni si prográmek Process explorer a podívej se, co v sobě ten svchost.exe má. Svchost je totiž služba, která slouží jako hostitel pro jiné procesy, takže se v tom může skrývat nějaká breberka. Ten Process explorer ti ukáže i jednotlivé hostované procesy.

automaticka konfigurace bezdratovych...
automaticke aktualizace
brana firewal
centrum zabezpeceni
cryptsvc
klient DHCP
klient sluzby sledovani..
kompatilibota pro rychle prepinani uzivatelu
motivy
napoveda a odborna pomoc
oznamovani systemovych udalosti
planovac uloh
pracovni stanice
prohledavani pocitacu
rozpoznani hardwaru
secondary logon
server
sledovani infracerveneho prenosu..
sledovani umisteni v siti
sluzba inteligentniho prenosu na pozadi
sluzba obnoveni systemu
sluzba wmi
spravce vzdaleneho pristupu
system udalosti modemu com+
systemovy cas
sitova pripojeni
telefonni subystem
zasilani zprav o chybach
zvuk systemu windows

spoustect procesu serveru
terminalova sluzba

vzdalene volani procedur

windows driver foundation

klient DNS

podpora rozhrani net BIOS..
sluzba rozpoznavani podle protokolu..

avast

webovy klient

nacitani obrazku

spouštěč procesů serveru DCOM, no a co server má spuštěno? http://www.techtalkz.com/windows-vista/513370-syst em-processes-svchost-exe-50-100-cpu-usage-windows- vista-64-bit.html , zjisti správcem úloh nebon process explorerem, co je spuštěno pod skupinou DcomLaunch - tam bude problém, většinou tam jsou spuštěný gui ovladačů zvukovek, grafiky a klávesnice a pod. zařízení, taky je tam plug and play a to jsou zařízení = konflikt/ problém ovladačů.

terminálovou službu můžeš zastavit.

Pochopitelně tajný operační systém.