Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem relevantknowledge

Při konverzaci na MSN obdržen virus relevantknowledge, okamžite odinstalovaná aplikace, a odstraněny soboury, které měly s virusem cokoli spojeného - i v registrech. Po kontrole pc programy jako je avast, spyware terminátor a spybot vše čisté, domovská stránka se ale i nadále sama o sobě mění na odkaz té aplikace, spojené s relevantknowledge a msn se samo aktivuje do chodu. Je třeba msn odinstalovat, nebo máte i jiná doporučení?

Děkuji.

Na specializovany forum je mnohem lepsi jit hned, jeste predtim, nez vubec pouzije Combofix. S nim si na rozdil od treba Ccleaneru nebo TuneUpu pocitac muze realne poskodit, kdyz nevi co dela. Jaky smysl ma posilani logu po odvirovani na specializovany forum? To forum je od toho, aby mu pomohlo odvirovat a pouzivat specialni programky k odvirovani.