Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upozornění na Facbooku

Čau, mám tu ještě jeden problém. Na e-mail mi chodí všechny upozornění, ale na FB, tam nahoře vlevo, kde by mi ty upozornění měly taky chodit, nechodí všechny. Někdo mi okomentuje status, upozornění dostanu jen e-mailem, někdo okomentuje status nějákýho kamaráda, kterýmu sem status okomentoval i já a upozornění dostanu jak ve FB, tak e-mailem. V nastavení mám chození upozornění dobře nastavený.

Ja pouzivam na FB a hlavne FB chat Trillian. Tam sa da nastavit zobrazovanie noviniek v hlavnom okne, okrem toho sa zobrazuje nieco ako bublina vpravo dole. Na FB chat uz pouzivam Jabber (sucast-plugin v Trillian-e), neviem ako tam funguju novinky, ja to pouzivam hlavne koli chatu, je tam vsetko co potrebujem, jeden zoznam kontaktov pre ICQ, Skype, MSN a FB vratane historie.