Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sekání flash videí v 720p

Poraďte prosím, mám PC ( C2D 6400, 4 GB, 8800GTS, WIN 7 a poslední aktualizaci Adobe flash ). Při spuštění flashového videa v 720p se video seká jak při přehrávání, tak dochází neustále k načítání. Myšleno video se spustí na 10 s a pak se cca 10s načítá a to se pořád opakuje. Připojení je kabelem 10Mb což je dostatečné. Když spustím video na NTB ( C2D 8700, 2GB, ATI 3480, WIN 7, a stejné aktualizace )¨, video se spustí bez škubání a načítání.

Stejný prohlížeč IE, stejná verze flash playeru. Vyzkoušel jsem více stránek a více videí a rozdíl mezi přehráváním na notebooku a stolním PC je všude stejný. Nemúže to být někde v nastavení ( nejaké paměti - vyrovnávací ) ? Nevím jsem laik v tomhle směru.