Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Editor registru po startu Win2K

po startu Win2K SP4 mi hned trikrat naskoci okno " Editor registru ". nainstalovano 1,5 dne. a velmi malo softu. NOD32, TC, Opera, Miranda, ZPS8 a par drobnosti, ale delo se to prakticky po hole instalaci. W2K jsem instalil uz mozna 30 krat a nikdy se mi to nestalo. prosim o kazdou radu jak se toho zbavit. thx

[EdReg.jpg]
[mod]vložil jsem obrázek z thread.php (Kurt)[/mod]

-- W2k mají MSconfig? Řekl bych, že ne...

Zkus se podívat v registrech na tyto větve, jestli tam nebude někde zapsaný Regedt32:
HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Run
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Run
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\Curr entVersion\RunServices