Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kleklo repro

Mam 5.1 repro Genius, presnej typ nevim...proste jde o to, ze ze dne na den mi prestaly fungovat (jeden den vecer normal vypnu a dalsi den uz nezapnu)...podeziram z toho ovladac hlasitosti ktery vede ze subwooferu na kterem je i on/off. Tam je i modra dioda ktera pri zapnuti sviti, nicmene ted se pri zapnuti nerozsviti a tam prave vidim ja osobne ten problem...kdyz prepinam hlavni tlacitko 0/1 zezadu na subwooferu tak to v reprakach praska, takze proud tam pravdepodobne jde...

nevite nekdo co s tim? nemuze tam byt napr. nejaka praskla pojistka nebo neco takoveho? diky za kazdou radu...

Cus Jarek, na tohle jsem se dival uz pred tebou, prima nahrada asi nepude, datasheet na ten Soundwell B503 jsem neshanel, ten Alps ma jen 1OkOhm, navic usporadani vyvodu, nevim jestli bude sedet, vidim ze tomu nedas usnout, skoda ze uz nemam cas se tim zabyvat profesionalne, neco bychom vykutili, ted jsem v jinych sluzbach :-D jeste prikladam nejake linky tykajici se tvych bedynek:
viewtopic.php
http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t= 22138
http://www.head-fi.org/forums/f6/soundwell-b503-32 4723/

Tak tohle je normál nejseš první ani poslední ,tatíkovi to taky kleklo oprava 600 ,to ještě šlo dejme tomu kámošovi a ještě známému to samí ovšem tam se oprava nevyplatila takže na vyhození maj to načasovaný dva roky a šlus,prostě křápy dělaný na dva roky.:-)