Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SD card 2Gb vs 4Gb

Zdravim,nejakym zahadnym zpusobem se mi zacala rozpadavat SD karta,kterou pouzivam v digitalnim fotaku,pusobi to na me jako starnuti plastu.Ted uz jsem mel problemy ji i vytahnou ze slotu. Protoze uz jsou tyhle karty otazkou par supu,rad koupim si novou.Do ted jsem mel 2Gb kartu,ktera mi svou kapacitou dostacovala,ale cenovy rozdil mezi 2Gb a 4Gb kartou je 'pakatel',tak uvazuju i o te 4Gb,misto navic se vzdy hodi. Jde mi ale o to, jestli bude vyssi kapacita karty znat na spotrebe baterie?Pokud by to bylo razantne znat,spokojil bych se s tou 2gigovkou. diky za odpovedi

no samozrejme ze bude mat....kym naplnis 2gb kartu trva to x minut. kym naplnis 4 gb(predpokladajmne rovnaku rychlost), tak to bude trvat 2 krat x minut, teda 2-nasobna spotreba :D

ak sa pytas na spotrebu pri zapise urciteho suboru....podla mna ide o zanedbatelne jednotky...

btw. si si isty, ze ta 4gb je sd a nie sdhc? resp. aby tvoj fotka podporoval sdhc ;)