Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení výchozích programů

Zdravím, mám program FastStone na úpravu fotek.Když z něj chci poslat fotku, tak nelze.V nastavení výchozích programů u W XP, ikdyž zaškrtnu OE,/používám OE a poštovního klienta Opery/, tak to vůbec nepomůže.Při znovu otevření se opět objeví zaškrtnutí stávajícího em.programu a jsou povoleny přístupy jak pro Operu, tak i OE.
Nevím co s tím, poradí mi někdo prosím?
Předem děkuji.

Jestli jsem to ale pochopil, tak chces odeslat fotku emailem a pouzivas jako email klienta Operu, takze tohle

Díky, bohužel vše toto mám nastaveno na OE, přesto se mi při odesílání z FastStone objevuje stále chybová hláška.

je spatne. Mel bys tam mit nastavenou Operu u emailu a ne OE, pokud to chces odeslat pres Operu.

Díky za reakci a sorry, dostal jsem se k PC až teď.
Právě, že mi to nastavování nefunguje.Ať nastavím na OE, či Operu, které mají rovněž ale povolen přístup, stejně po zavření a znovu otevření je zaškrtnut pořád stávající emailový program.Stručně řečeno nastavování u přístupu programů mi nefunguje.V tom je zřejmě zakopaný pes, ale co s tím?:-(
Díky za pomoc.