Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program pro jednoduchou tvorbu plakátů, vizitek atd.

Zdravím, mám velkou prosbu,
do práce (kavárna zaměstnávající lidi s mentálním postižením) potřebujeme program na tvorbu propagačních materiálů (plakáty, vizitky, nápojové lístky). Důležitá je pro nás jednoduchost a efektivnost. Nejsme grafici, spíše laici. Chtěli bychom, aby program obsahoval různé šablony a postupy, kdy bychom si například texty z wordu zkopírovali a v několika krocích z toho dostali třeba pozvánku, vizitku, plakát, který vypadá zajímavě...exituje něco takového, předem moc díky všem

Tom

Já bych klidně doporučil i Vista print. Mají tam sice šalamounsky schované různé poplatky a pokud člověk nedává pozor objedná i to co nechce, ale motivů tam je stovky, výhodou je automatické přenesení již hotové textury na jiný položky (z letáku na plakát, z plakátu na propisku :D apod.) a celkově je práce velmi jednoduchá a intuitivní. A jsou i možnosti využít vista print jen "na půl" :-).

Ale kvalita je dobrá a doručení rychlé. Na vista print je tu tuším i objemné vlákno se spoustou kritiky, nicméně, moje zkušenost je pozitivní, až na 200 adresních štítků, které jsem neobjednal :D

Edit: ještě mě napadlo, pokud se jedná o "sociální podnikání", tak oslovit reklamky apod., požádat o zpracování zdarma výměnou za reklamu. Firma si udělá reklamu ve veřejně prospěšném projektu. Tyhle projekty jsou v poměrně velkém veřejném i mediálním zájmu (díky asociální politice a byznys eskartám) a zhotoviteli by to jistě prospělo.