Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows genuide advantage

Všichni píšou jak překonat tento prográmek, ale já potřebuji slyšet jestli o mě můžou na základě tohoto programu předávat data dále někomu jinému a na základě toho nějak konat.
Jinak díky za předešlé odpovědi a doufám, že někdo kdo tomu rozumí mi odpoví i tentokrát - předem děkuji.
viz. předešlý dotaz vilikja.

Mám ve firmě legálně zakoupené Widle na všech strojích a nadávají mi taky, že jsem je ukrad' (dvoje nadávají, a další už ne::)). Mám žalovat M$ za křivé nařčení?:-D
BTW má vůbec někdo legální Windowsy a nadává mu to taky? Aby to nebyla jen záměrně šířená panika dle současné aktivity a reklamní kampaně BSA v masmédiích? Jen aby to nebylo, jako kdysi v Anglii odvysílali v TV, že speciální zařízení nyní odstřihne od signálu všechny neplatiče TV poplatků a na to vypli na deset minut vysílání. Druhý den byly všude obrovské fronty na přihlašování televizorů.