Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapnuti SSE na athlonu xp

Dobrý den chtěl jsem se zeptat jestli by mi nemohl někdo poradit jak zapnout SSE instrukce na Athlonu xp 1.1ghz.....zkoušel jsem to přes různé programy a hra která to vzžaduje se spustí ale hned se mi restartuje celej komp prosím poraďte

Athlon XP 1,1ghz neexistuje. Nejdřív se podívej přes CPU-z jestli procesor vůbec ty instrukce má. Athlon SSE nemá, Athlon XP SSE má.
Je možné že to máš opravdu athlon XP - ovšem blbě nastavený FSB.Potom to nejdřív dobře nastavit (FSB na 133).

Tak to ti asi nepujde, v te dobe vyslo nekolik typu Athlon XP lisilo se to v typu jadra napriklad v thoroughbred, ono neni athlon jako xp, co vim tak jich vyslo hodne nez se objevil zatrolenej sempron. Taky zalezi i na desce zda umoznuje tuto podporu a jak je vlastne cele PC stare. Tezko rict, nevidim co tam mas.