Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Směrovač.

Zdravim chci se přihlásit na net ve škole, ale když zadám heslo tak to po mě chce číslo směrovače nějaký. Neví někdo co to je skáče mi to na windows 7 ale na vistách na druhym ntb ne. Netuší někdo co s tim??

Kristalove koule nefunguji takze:

Zdravim chci se přihlásit na net ve škole

Jak prihlasit? Do wifi site, do intranetu, do ceho?

ale když zadám heslo tak to po mě chce číslo směrovače nějaký.

Presna chybova hlaska by nebyla? Mozna by taky bylo dobre uvest jaka skola, treba je tady nekdo kdo tam chodi a bude umet poradit ...

se tam prostě zadá heslo a vyskočí tohle.

Ono se to prostě .... Ano, se to ..... se to .. a už to jede ty brďo ..

Chceš sa pripojiť na WIFI ? Tak: Chanel ? SSID ?
Encryption ? WEP ? Key ? defaul key no ? , WPA ? .....

Jak toto máš v poriadku potom môžeš sa baviť o niečom ďalšom čo sa týka danej siete.

Ono vašemu podla teba "moc chytrému správci" zrejme postačí ak vypne DHCP na danom AP-čku a všetci géniovia ste nahratý.

Problem je ten ze to po tebe nechce ziadne cislo smerovaca ptz to je nezmysel, nie si schopny sa vymacknut ze cim resp. jak (jakym programom alebo co) sa chces pripojit, kam zadavas heslo, a ani presne tu hlasku (presny text a jaky program ju vypise a jak to vypada) a este tu lamentujes ze ti nikto neporadi. Na nezmyselnu hlasku a NULA informacii sa poradit neda.
P.S. ked sa pripajas nejakou obskurnou utilitou tak to vypni (nastav ze chces pouzivat pripajanie Win) a pripajaj sa wifi nastrojom z windows.

Mas napisat a) presne popisat hlasku a b) presne co kde mackas a kam zadavas heslo atd.
Preistotu mozes zakazat v tom PC vsetky ostatne sietovky v spravci zariadeni, a u wifi sietovky mozes skusit preistotu vypnut podporu IPv6. Skontroluj si nastavenie wifi sietovky (TCPIP) v tej viste a v tych W7, jak mas nastavene ziskavanie IP.

Niektoré AP-čka majú milú, malú, zlomyselnú funkcionalitu a totiž tú: ak sa pokúsiš na neho pripojiť s nesprávnym heslom tvári sa že všetko je OK, len jeho server DHCP, a v tom je tá zlomyselnosť, ti dá FAKE parametre siete, totálne bludy. Ak sa vyznáš , zbadáš to okamžite ako pozrieš na výpis ipconfig. Ak sa nevyznáš potom sa divíš.

A napíš znovu o moc chytrem správci sítě u Vás, co zná jenom heslo pro přihlášení. V tom bude zrejme problém, on ho zná, Ty ne.