Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém se starým programem

Používáme starý úzce specializovaný DOS program, za který není náhrada. Program je z roku 1990 a stále funguje. Až do doby Win98 jsme si usnadňovali práci tím, že jsme pomocí malého prográmku do zásobníku klávesnice zadali dávkáčem F3 - název souboru + Enter + spuštění programu, takže potřebné datové soubory se daly spouštět "na Enter". Ve WinXP to ale nefunguje. Co s tím?

Takže díky Tebou zaslanému kódu v Pascalu a také díky radě "MM" v jiné diskusi je problém vyřešen.

Přesně takhle si představuji fungování poradny (a ne jako na "vy víte kde", kde nikdo nebyl schopen ani odpovědět, natož poradit.

Tímto děkuji "JM" a "MM" jakož i ostatním, co se snažili poradit.

Vyslovuji tímto "JM" pochvalu před nastoupenou poradnou.:))