Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Asus Matrix GTX285 přehřívání

Hojte hoši, pořídil jsem si grafárnu viz. výše a protože stávající chladič byl zvukově podobný startujícímu letadlu, koupil jsem velký chladič s dvěma 90mm větráky. Grafika respektive jádro mi při gamesení COD4 hřeje až ke 100 stupňům, až do kousnutí grafiky. Case jsem už pro jistotu nechal otevřený, ale rozdíl je tak max 4 stupně. Větráky se točí a chladič je velký jak kráva. Jediné co mě napadá je špatná pasta, nebo špatně nanesená pasta. Máte někdo zkušenosti?? Nebo setkal se někdo s touto závadou u stejné grafárny?? Nemuže to být chyba HW??

JJ, taky myslím, že to bude řešení......... škoda, že vodníci jsou tak drahý......
Takhle nějak to vypadá vevnitř, ale ted je tam 30 cm GTX grafika oproti této GF 8800 GTS
HDD mám v silikonech na pozicích 5,25 a mají mezi sebou mezeru, bohužel né větrák. V bočnicích taky větrák ani díra není a ani tam nepujde,
jsou plastové a tvarované.
Ano, case je ve stole, ale na každé straně má cca 3-5 cm místo.
Na této fotce je vlastně vidět, že pokud je grafika o kus delší, než tato, tak přímo zasahuje do proudění vzduchu, který má obstarávat spodní fan.
V tuto chvíli vlastně spodní Fan fouká jako třetí větrák do grafárnya tím pádem se vzduch netočí.
[http://s1.imgupload.cz/img/218640/ulXr8/DSC_3035.j   pg]

Chybějící větřák pod zdrojem je problém, evidentně to zdroj nestíhá a všechno se vevnitř rozehřeje jako gril. Ale jestli to vysvětluje těch 100st grafiky nevím. Tak to zkus s tím stolním ventilátorem ať do toho fouká. Pokud nemáš venitlátor polož pc na bok aby to teplo stouplao z celé otevřené plochy nahoru. Jako podle mě by při oddělané bočnici tam mělo podstatně méně stupňů ale zkus to položit na ten bok.

edit: teď sem si všiml třech paměťových slotů, ostatní komponenty vidím včetně zdroje 700...no panejo taková sestava v takové mrdce skříni, fuj:-D