Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde zformátovat USB Flash disk

Zajímavý problém. Při nahráváni na Flešku mi asi v polovině napsalo, že disk je chráněn proti zápisu (nikdy jsem žádnou ochranu neaktivoval). Zkoušel jsem to vícekrát, situace stejma. Naštěstí z něj šlo stáhnout všechy data na HDD. Pak jsem vzal a zformátoval jsem ji. Nyní je situace taková:
1. vypsalo, že formát neproběhl úspěšně, ale všechny ikony zmizely
2. PC ji i teď ale spolehlivě rozpozná, určí i správnou velikost, ale formát píše nějaký "RAW" (zkoušel jsem to na dvou PC)
3. pokud na ní chci něco nakopírovat, nebo otevřít, vypíše, že není naformátována
4. pokud dám naformátovat třeba ve správci disků, proběhne do 100%, ale vypíše "Windows nemohl dokončit formatování"
5. při formátu z příkazového řádku příkazem "format I: " ji nepozná (zahlási vložte medium do jednotky I )
6. jedná se o SONY velikost 1G
Hledám zde a nic podobného nemůžu najít. Vyhodit, nebo ji jde nějak zprovoznit. Mám vice flešek, ale toto je jediná, kterou mi čte DVD přehrávač.

děkuji za případnou radu

Mám flash Corsair Voyager mini a souborový systém mi ukazuje FAT32 ... dával sem na ni windows, takže sem ji přepínal na aktivní .. teď mě ty windows nejdou smazat, nejdou z toho přesunout ani nejde na ni nic nahrát, zustaly tam všechny složky ukázané, ale velikost kterou to zabírá ukazuje na pár kB... flash nejde ani naformátovat vždy mi windows napíší : systém nemohl dokončit formátování

Nějaká rada?? :(