Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cartrige pro canon pixma MP540

Ahoj. Do této tiskárny se dává 5 catrigí a to BK521, M521, Y521, C521 a PG520BK. Pokud budu chtít tiskárnu využívat pouze k černo-bílému tisku například faktur, kterou z těchto pěti si mám pořídit respektive jestli PG520BK nebo BK521? Předem moc děkuju. Tomáš.
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Mam ji taky a tisknu vetsinou cernobile a nejvice to zere 520ku (521cka je temer plna). Takze dokupovat 520ku - pro bezproblemovy tisk je ale treba mit nainstalovane vsechny cartrige, jinak to hlasi ze tam nejsou nebo jsou prazdne a tisk se musi potvrzovat jeste i tlacitkem na tiskarne (navic pri poruse zrejme i propadne zaruka pokud to umi vyrobce zjistit - pri tisku se objevi upozorneni ze tisk s prazdnou cartrigi muze poskodit tiskarnu).