Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Inetrnet Explorer 6

Ahoj, mam Xp Pro s IE7 a potrebuji nainstalovat(nebo vratit) IE6 do systemu abych mohl surfovat po netu. Zkusil jsem tu IE7 odebrat klasickym zpusobem pres "Pridat/Odebrat programy" nebo "Pridat/Odebrat soucasti systemu", ale po odinstalovani a restartovani PC mam zase IE7(v Navovede->O aplikaci je verze 7). Funkce Pridat/Odebrat nema ani v seznamu aplikaci Internet Explorer. Nepomaha ani znovu nastalovani IE7 a odinstalovani, vycisteni registru taky nepomaha.

Vim, ze je to starozitnost a trochu nebezpecna vec pro system, ale nevi nekdo jak mam nainstalovat IE6?

IE6 je nebezpecny deravy uplnenahovno googlom uz nepodporovany prehliadac, a po instalacii napr. SP3 tusim odstranit NEJDE a je to tak dobre.
Web sa da prehliadat aj s IE7 aj s IE8 aj s Mozilla Firefox, aj s Opera, a este s 10dalsimi. So vsetkymi lepsie jak s IE6.

P.S. nechces radsej prezradit ze jaky mas s tym IE7 problem konkretne?

Ale ked nainstalujes IE7 a potom SP3, tak potom nemozes odinstalovat IE7.
Mozes mat IE6 a nainstalovat na to SP3 a mal by ostat IE6.

P.S. preco to sa nepytaj mna, ale dementov v MS, ja len pisem co som uz kedysi na MS webe cital, a tiez sa nestacim divit nad MS dementizmom. Divim sa nad nim uz 20rokov.