Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Veliký problém s os,mp,ie atd : (

Ahoj. Nevíte co delat kdyz : Mám hrozne starý Explorer ( nejdou ani prohlizet videa na youtube atd...) Nemuzu tudís stáhnou M.player 11. a proto ani pripojit mp3 k pc... Jenze nikde mi nejde stahnout explorer 8 ani 7... Vubec nikde. Nevím co je spatne. Prosím poradte moc . :-(:.(

....ono je to vlastne jedno, protoze mame falesnou kopii windows, ale prava nejde sttahnout k vuli tomu staremu prohlizeci...

Prava kopie windows??? To je zase co? Win se nakupuji v obchode pripadne se ziskaji z nejake MSDN (jsi-li clenem). K tomu nepotrebujes IE...

Co se tyka legalnosti, tak se tim ani nechlub. MS obcas vyzaduje overeni pravosti systemu pri stahovani nekterych komponent. Az vyresis problem s legalitou, pak by jsi nemel mit zadny problem vuci MS.

nejdou ani prohlizet videa na youtube atd.... a ani pripojit mp3 k pc

Nemá to absolútne žiadnu súvislosť s Internet Explorerom ..

Neviem kedy naposledy som mal spustený Internet Explorer. ....

Ak máš potrebu používať produkt :Internet Explorer a ďalšie spomínané aplikácie , použi legálny Windows, aktivuj ho, ponechaj všetky možnosti Windows Update zapnuté. Systém si sám stiahne všetky hyper geniálne aplikácie Microsoftu a budeš konečne spokojný. Mnoho zdaru.

Nemá to absolútne žiadnu súvislosť s Internet Explorerom ..

Tak si jeste jednou poradne precti co psal:

Nemuzu tudís stáhnou M.player 11. a proto ani pripojit mp3 k pc...

Nektere prehravace nefunguji jako "mass storage" a pristupuje se k nim pres media player...