Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem převráceny obraz webkamery

Dobrý den, mám takový větší problém, mam notebook Acer s vestavenouo webkamerou,a kdyz navazu videohovor, tak se mi stává ze muj obraz je vzhuru nohama, stává se mi to u:
videochat.myubo.com
i u skypu - zde jen nekdy,ale taky se to stává

lidé mi radi ze to musí byt v nastavení webkamery,ale ja nemam poneti kde nastavení webkamery najdu,protože v instalacnim souboru neni nic, a kdyz pustím webku pres rozhrani Acer Crystal Eye WebCam, tam nasteveni je,ale nic co by se tykalo obrazu,dal jsem i zakladni nastaveni ale nic se nezmenilo.

Tak jestli muže byt nejaky problem v kompatibilite nebo nastavnim s prohlížečem ci jak, nevíte neco, nesetkali jste se s tím, popřipade nevíte kde je nastaveni webkamery jakoby v ovladacich panelech?

dekuji moc

Ahoj.Stejný problém jsem řešil u ASUSU, s WIN7. Musíš odinstalovat původní ovladač
kamery z WIN7. Najít na stránkách ACER jinou kameru s ovladačem a tu nainstalovat.Je to trochu pokus omyl.Ale na 6 pokus to fungovalo.Oni tam montují několik druhů kamer. Hodně stěstí.