Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak zjistit nazev ?

Hojte. Mam takovy problem. Pripojil jsem starsi bednicky a potrebuju k nim najit ovladace ale problem je, ze ja nevim jak se jmenujou :) . Jedine co vím je značka Genius. CD ani krabici od toho nemam a nikde to na tom neni napsane.

Už to mám ale teď tu mam težké nastaveni. Mam tu 3 kable. Černy, zeleny a orandzovy. A kazdy co pripojim se me PC pta co to je za kabel.

1. Vstup vnějšího zdroje
2. Mikrofon
3. Sluchatka
4. Výstup předního reproduktoru
5. Výstup zadního reproduktoru
6. Vystup stredoveho reproduktoru
7. Vystup bocniho reproduktoru.

Ja bych teda potreboval vedet kera barva kabelu co znaci. Ty repraky jsou takove, ze vsecky kable jdou z jedne velke bedny a ta velka bedna rozbocuje do takych malych beden. Proste 5.1. Diiky vam pokud poradite mi.