Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi připojení Popcornu A200

Dobrý den,nemá někdo zkušenosti s připojením Wifi Popcornu A200 k routeru Zyxel P600 od O2?
Nějak se mi to nedaří připojit,přes síť.kabel funguje,ale nechce komunikovat přes Wifi.
Mám na popcornu ext.Wifi-USB,ale v nastavení se mi nenačítá bezdrátové připojení k Zyxelu.
Děkuji za jakoukoliv radu.

ano, interný modifikovaný TruLinux podporuje wifi b/g/n usb adaptéry,či hocijaké neviem,vzhladom na modifikovaný systém asi to bude nejak obmedzované,mám odskúšaný výlučne štandartne bundlovaný,štandartne sa k nemu dodáva ako volitelné príslušenstvo usb wifi adapter tp-link tl-wn821n,rovnako ako k podobným výrobkom egreat/syabas hd tank od toho istého výrobcu,ktorý vyrába aj popcorn prehrávače,u najdrahších verzií je wifi priamo integrované na plošnom spoji vo forme mini-pci karty,u lacnejších je bud usb adaptér priložený v balení,alebo sa dá doobjednať napr. u autorizovaného distribútora zariadení popcorn/egreat/twix na stránkach umax.cz