Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno HW load balancing

Zakaznik ma problem so svojim ISP. Problem budem riesit cez zalozne pripojenie, ale nakolko vo firme nie je ziaden linux server nemozem pouzit sw load balancing.
Existuje nejaka relativne lacna krabicka co taketo veci zvlada? Mam pocit, ze niektore routre od Zyxelu toto vedeli, ale neviem, ci sa mi to len nezda.

no zmienujes sa o backup linke a aj o loadbalancingu-tak co teda planujes spravit?

aky traffic tade pojde?

jednym z lacnejsich rieseni je pouzit mikrotik-mozes ho nainstalovat ako na pc, tak aj pouzit ich krabicku.

ak by si nepochopil ako ten mikrotik nastavit, na ispforum.cz ti to mozno niekto spravi. v kazdom pripade na webe mikrotiku maju dokumentaciu, wiki, faq, priklady, ....