Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ,,nokia n99i'' Vase nazory

Dobrý den. Na aukru jsem narazil na kousek zvaný DUAL SIM n99i. Dal bych odkaz, bohužel jsem na telefonu. Máte s tímto telefonem někdo zkušenosti? Prodávají ho všude za velmi podezřele nízkou cenu . Jeho funkce mě ale velmi dost lákají. Není to podle Vás nějaký podvod?

Děkuji storny

niektoré z týchto telefonov sú "prerobené" opravované motoroly,nokie,htc-čka,tam je kvalita a výdrž závislá na pôvode prerobeného originálu,viac-menej spolahlivé klony,ktoré fungujú na kingsoft linux mobile s rôznymi grafickými nadstavbami a sú velmi slušne prevedené aj po hardwarovej stránke vyrábajú firmy ako napr. tian-yiu ,u nás oficiálne predávané napr. v nay-shope,orange ako k-touch dual/my-phone,changjiang,jinpeng,pengxun,baoxing,d axian,yaxin,moxing,xintai,ciphone,totu,lixin,hipho ne,pesung väčšinou sídliace v shen-zen industry park v číne..ako príklady viz prílohy