Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém pri zapnutí PC

Ahojte prosím oradu môj PC sa po zapnutí nespustí monitor vypisuje ža chýba signál. Po nejakých pokusoch stlačenia hlavného spínača, lebo reset nereaguje sa zapne, niekedy bez hlásenia a niekedy z hlásením:
"The systém experienced boot failures because of overlocking. Last settinngs in BIOS setup may not coincide with current H/W states".
Current CPU Speed: 13,0 x 200 Mhz
Current Memory Speed: 1333 Mhz.
Current HT Speed: 2000 Mhz.
Po prechode BIOSu bez zmeny, len s potvrdením nastavení to všetko funguje ako má bez problémov.
Dík za káždú radu riešenie. Jany.

Zostava:
HDD: 2x SAMSUNG SpinPoint F1 750GB, SATA II NCQ, 32MB cache, 7200ot., 8.9ms,
DVD: LG GH22NS SATA - DVD±R 22x, DVD+DL 16x, DVD+RW 8x, DVD-RW 6x, DVD-RAM 12x, SecurDisc, bulk 1
MB: GIGABYTE MA785GT-UD3H - AMD 785G/SB710, VGA + 2x PCIe x16, DDR3 1800, SATA II RAID, USB2.0, GLAN, FW, DVI, HDMI, ATX, scAM3
PSU: ARCTIC Cooling Fusion 550W, ATX2.2, aktívny PFC, 2x PCIe, 4x SATA, 80mm ventilátor
CPU: AMD Athlon II X4 620 Quad-Core (95W), 2600MHz, BOX, socket AM3 (Propus)
RAM: 2x 2GB DDR3 1600MHz PC12800 CL8, ZEPPELIN s chladičom GOLD, retail BOX
LCD: 22" LCD BenQ E2200HDA - 10000:1, 250cd/m2, 5ms, 1920x1080, repro, TCO03
CASE:CoolerMaster Elite 330 - tower, ATX, 4x5.25", 2+5x3.5", bez zdroja

Po prechode BIOSu bez zmeny, len s potvrdením nastavení to všetko funguje ako má bez problémov.

tak potom kde je problem?

V BIOSe load defaults, skontrolovat napatie RAM resp. nastavit spravne podla stitku na RAM, save & exit.
Ked to furt blbne tak nestiha zdroj alebo je vadna doska.
P.S. mozes skusit do dosky novu knoflikbaterku.