Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Powerpoint - možnost vyšrafování tvaru

Dobrý den,
potřeboval bych poradit s Powerpointem verze 2007. Potřebuji vytvořit např. tvar čtverce a poté jej vyšrafovat, jde mi o bezpečnostní šrafování ( šikmé pruhy ). Ve verzi 2003 údajně šlo toto provést nějakým nástrojem ? Šlo by to, aniž bych musel jednotlivé pruhy postupně zadávat sám ? Děkuji za radu.

no, zkus ctverec se srafovanim vytvorit ve wordu a pak jej jen zkopirovat... (me to funguje, v PP se srafovani neda editovat - spis jesm na to nepisel)

Word: vyber automaticky tvar a vytvor ctverec -> preve tlacitko a vybrat "format automatickeho tvaru" -> v zalozce "Barvy a cary" dej "Efekty vyplne" -> pak si vyber v vzorcich...