Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win7 a DirectX SDK problém

Dobrý den všem,
nainstaloval jsem si na Win7 Ultimate x64 knihovnu DirectX SDK December 2005, kterou jsem našel na přiloženém CD ke knize Programujeme 3D hry v jazyce C#. Problém je v tom, že když SDK verzi nainstaluji, tak po dalším zapnutí počítače se po obrazovce "welcome" objeví pouze kursor a černá obrazovka. Při stisku CTRL+ALT+DELETE se sice objeví obrazovka s nabídkami "přepnout uživatele, odhlásit se, spustit správce úloh" atd. ale bohužel i po kliknutí na "spustit správce úloh" zase zpět na černou obrazovku s kurzorem". Safe mod funguje. Děkuji za každou pomoc.

"klasický" directX príslušnej verzie je súčasťou directX sdk,ako primárne sa zapne debugging verzia directX po inštalácii directX sdk,v ňom sa to dá prepnúť na používanie "normálnej" vezie directX bez debugging extensions,takže klasické directX Ti chýbať nebude.....prečítaj si pre istotu readme dokumenty,boli tam zdokumentované nejaké chyby visual studia 2008 v súvislosti s vista sp1/sp2 a win7,niektoré záležitosti riešil upgrade na vs2008 sp1 a k niektorým veciam boli dostupné doplnky pre direct 3D sdk,niektoré veci pre directshow už niesu podporované pod novým vs2008 a nefungujú vo viste a win7....