Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto nejdou spustit HRY

Zdravim. Asi před měsícem jsem si naistaloval WOWko a na ostatní hry se vykašlal. Teď mě wow omrzelo a chtěl sem si zahrát něco jinýho, jenže hry mi nejdou spustit. Píše mi to ,že V aplikaci XXX došlo k promblému a je třeba ji zavřít . Dříve sem ty hry normálně hrál ,ale teď mi to nejde nevíte co stím ?
Děkuji za odpovědi.

Ze by odinstalovat WOWko a aj vsetko co si od tej doby instaloval?
Bod obnovenia neni?
Ked v aplikaci doslo k problemu tak je nahovno naprogramovana a je dobre ju nielen zavrit ale aj uplne zmazat a autorovi poslat pozdrav ze je dement. :)

P.S> zacat treba standardnou procedurou t.j. preinstalovat ovladace dosky, grafiky, zvukovky, directX runtime, a presintalovat aj tu hru ktora nejde. Ked nejdu vsetky tak preinstalovat vsetky.
P.S.2. skusit odinstalovat programy na virtual.mechaniky, povypinat antiviry a vsetky anti-cosi. Pokial si od tej doby pouzival nejake "cistice" tak preinstalovat vsetko (vid vyssie) a uz nikdy cistice ziadne nepozivat.

Najprv odinstalovat WOW, potom preinstalovat ostatne veci. Nielen hry, pisal som tam toho viac.

P.S> vseobecne "V aplikaci XXX došlo k promblému" je problem tej hry ktora nejde, takze jej autor v nej urobil chybu a ani svaty peter nevie ze preco sa ta chyba prejavuje teraz a pred X tyzdnami sa neprejavovala. To by si mal vediet ty (ze co si odvtedy instaloval/menil/janeviemcosisPCrobil)

mas nejake zahmlenie?

Zacat treba standardnou procedurou t.j. preinstalovat ovladace dosky, grafiky, zvukovky, directX runtime, a presintalovat aj tu hru ktora nejde. Ked nejdu vsetky tak preinstalovat vsetky.
Skusit odinstalovat programy na virtual.mechaniky, povypinat antiviry a vsetky anti-cosi. Pokial si od tej doby pouzival nejake "cistice" tak preinstalovat vsetko (vid vyssie) a uz nikdy cistice ziadne nepozivat.

este ak si instaloval nejake dodatocne programy pre nejake joisticky, mysi, multimedialne klavesnice, apod, tak odinstaluj aj tie.
Uisti sa ze v grafike nemas zapnuty vystup na viac monitorov, preistotu nech sa toto vyluci ako zdroj problemov.
Mozes skusit na skusku zakazat v spravcovi zariadeni zvukovku, niekedy robi problemy aj zvukovka. Uisti sa ze tam nemas viac zvukoviek napr. aj nejaku pre HDMI, (prip. zakaz na skusku vsetky v spravcovi zariadeni).

Dobrý den,

Tak přesně tenhle problém mám taky, nejdou mi spustit hry a v DxDiag mi píše že vunikly potíže při vstupu do directInput.... drirectX a grafiku jsem už přeinstaloval a problém mám stále.

A taky mi se sekne hra pi spuštění. Jen málo jích jedou, ale není mezi nima žádna spojitost. jen podle náhody jednou nebo ne.

Moc bych prosil nějaké rozumné řešení.

Jinak tady je můj DxDiag jestli to pomůže

System Information
Time of this report: 4/7/2010, 10:55:22
Machine name: DREAMS
Operating System: Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Service Pack 2 (2600.xpsp_sp2_qfe.090804-1435)
Language: Czech (Regional Setting: Czech)
System Manufacturer: ASUSTeK Computer INC.
System Model: K50AB
BIOS: BIOS Date: 06/15/09 16:08:05 Ver: 08.00.14
Processor: AMD Turion(tm) X2 Dual-Core Mobile RM-74, MMX, 3DNow (2 CPUs), ~2.2GHz
Memory: 3328MB RAM
Page File: 417MB used, 4792MB available
Windows Dir: C:\WINDOWS
DirectX Version: DirectX 10.0 (4.10.0000.5515)
DX Setup Parameters: Not found
DxDiag Version: 5.03.2600.2180 32bit Unicode
DxDiag Previously: Crashed in DirectInput (stage 1)

Jestli někdo bude chtít se kuknout na celý DxDiag, tak mu ho klidně pošlu. Ale byl bych rád kdyby to šlo vyřešit bez přeinstalovaní OS.

System Information
Time of this report: 4/7/2010, 14:16:27
Machine name: DREAMS
Operating System: Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Service Pack 2 (2600.xpsp_sp2_qfe.090804-1435)
Language: Czech (Regional Setting: Czech)
System Manufacturer: ASUSTeK Computer INC.
System Model: K50AB
BIOS: BIOS Date: 06/15/09 16:08:05 Ver: 08.00.14
Processor: AMD Turion(tm) X2 Dual-Core Mobile RM-74, MMX, 3DNow (2 CPUs), ~2.2GHz
Memory: 3328MB RAM
Page File: 654MB used, 4556MB available
Windows Dir: C:\WINDOWS
DirectX Version: DirectX 7.0 (4.07.0000.0000)
DX Setup Parameters: Not found
DxDiag Version: 5.03.2600.2180 32bit Unicode
DxDiag Previously: Crashed in DirectInput (stage 1)

Musel jsemobnovit system.... bylo to total vháji. Vratil jsem to o 4 dny, ale stejnak. Tady mám důkaz že mám directX 9.c a stejnak mi to píše chybu při diagnostice zjištěn problém v rozhraní directInput.

Tady je teď můj DxDiag

System Information
Time of this report: 4/7/2010, 15:00:06
Machine name: DREAMS
Operating System: Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Service Pack 2 (2600.xpsp_sp2_qfe.090804-1435)
Language: Czech (Regional Setting: Czech)
System Manufacturer: ASUSTeK Computer INC.
System Model: K50AB
BIOS: BIOS Date: 06/15/09 16:08:05 Ver: 08.00.14
Processor: AMD Turion(tm) X2 Dual-Core Mobile RM-74, MMX, 3DNow (2 CPUs), ~2.2GHz
Memory: 3328MB RAM
Page File: 434MB used, 4775MB available
Windows Dir: C:\WINDOWS
DirectX Version: DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)
DX Setup Parameters: Not found
DxDiag Version: 5.03.2600.2180 32bit Unicode
DxDiag Previously: Crashed in DirectInput (stage 1)

DxDiag Notes
DirectX Files Tab: No problems found.
Display Tab 1: No problems found.
Sound Tab 1: No problems found.
Music Tab: No problems found.
Input Tab:
Network Tab: No problems found.

Nějak ten problém musí jít vyřešit kromě přeinstalovaní OS ne??

DirectInput by měl být vstup pro klávky, usb, myši apod. Zkontroluj ve správci zařízení, jestli jsou všechny zařízení v pořádku - taky ovladače můžeš přeinstalovat. Nejrychlejším způsobem bych viděl přeinstalaci Windows, nebo použít nástroj sfc /scannow cs , myslím že directx patří mezi chráněné.