Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno servisní manuál Asus U2E

Ahoj, prosím o pomoc s hledáním servisního manuálu pro notebook Asus U2E. Potřebuju u něj vyměnit disk, bohužel tenhle zázrak nemá klasický deklík na disk (1,8" IDE), musí se to rozebrat celé, a i když jsem povolil všechny viditelné šroubky, na něčem to pořád drží. Díky.

Klávesnici jsem ale nedemontoval

KAZDY notebook co som doteraz videl (a to su desiatky) sa zacinal rozoberat klavesnicou (krytka nad klavesnicou). Lepsie povedane vzivote som nepocul o NB ktory by sa zacinal rozoberat inac ako odstranenim krytky nad klavesnicou.
P.S. keby si to napisal hned tak ti sem dam uz pred 2hodinami odkaz na clanok s fotkami kde to aspon zacali rozoberat aby sa dostali k RAM pod klavesnicu (nepokracovali ale k disku tak som to sem nedaval)

No dobře, omlouvám se. Sám jsi před chvílí psal, že se obvykle začíná krytem nad klávesnicí, a tady se vyndává rovnou klávesnice. Ty 3 caplíky jsem tam našel, ovšem myslel jsem že drží tu krytku nad klávesnicí, ne klávesnici.

Lepsie povedane vzivote som nepocul o NB ktory by sa zacinal rozoberat inac ako odstranenim krytky nad klavesnicou.

Já taky ne.