Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NO SIGNAL

NO SIGNAL ... dobry den mam nasledujici problem ... moitor zobrazuje NO SIGNAL, vymenil jsem GK, zaklad. desku, zkusil jine kabely, jine monitory a problem porad pretrvava, zkouseno na pc bez RAMek, ale to by nemelo mit vliv ... poradte muze v tom mit prsty zdroj ? dikyA

Sory, přehlídl jsem, žes jiný monitor zkoušel, dokonce i jinou grafiku a základku...
A objeví se aspoň úvodní obrazovka s hlášením BIOSu nebo ne? Pokud totiž nenaběhne ani to, tak to vypadá nejspíš na grafickou kartu (o které ovšem tvrdíš, že je funkční). Pak mě napadá jedině VGA kabel k monitoru nebo ten zdroj...
A ještě - když po startu PC mačkáš F8, naběhnou možnosti pro výběr startu Windows (tj. nouzový režim apod)?