Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém z grafickým ovladačem ......

Mám takoví problém ........ Když hraju trackmániu ..... tak se mi docela často stává že se mě ta hra sekne a pak mi to napíše toto .......

http://img704.imageshack.us/img704/2751/beznzvuwl. jpg

Grafiku mám Sapphire VGA ATI Radeon HD 5570, 1GB DDR3, 128-bit

Mám nainstalované nejnovější ovladače ........ při hrách jako je Left 4 dead2, F.E.A.R.2 mi to jede plynule a nic mi to nedělá ........ už nevím co s tím ......... poradí někdo ? děkuju .....

Hraju Trackmania Nations Forever přez STEAM Update nato žádný není ......... Opravdu náročné hry mě jedou úplně plynule na High detaily ...... toto je hra která je na grafiku docela low a prostě mi to háže tu chybu no ........

Podobný problém mám aj ja.Takisto pri TrackMánií ale trošku rozdiel.PC sa zasekne a nič nereaguje monitor bliká.Pomože iba reštart.A tu nastáva problém číslo 2.Graficku kartu mám síce nainštalovanu a mal by som mat aj správny ovladač kedže mi to doteraz fungovalo.ale teraz k veci:všetko mám nainštalováne avšak nejde to tak akoby malo.Kvalita farieb sa nedá zmenit zo 4 bitovej na 32 bitovu (Zobrazení-vlastnosti,nastavení)rozlíšenie to isté.Avšak ked ju odinštalujem,a reštartnem,všetko vyzerá normálne ale iba vyzerá.pri presuvani zložíek sa mi robia pásy a hry mi nejdu spustit píše to Nepodarilo sa nájst vhodné Zobrazovacie zariadenie.Ked ju znovu nainšatlujem a reštartnem PC,som zas na začiatku.raz za týžden mi to funguje všetko OK,ale iba den a potom to zas blbne prosím pomoc