Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trvalý proxy server

Dobrý den. Mám jisté omezení na své IP adrese a proto jsem se rozhodl používat proxy. Doporučte mi prosím nějaký program, který bude jednoduchý a spolehlivý a zajistí mi např. přístup na Facebook Chat aj. (mj. neznáte nějaký proxyserver, kde by šlo chatovat na facebooku ? díky

Mám jisté omezení na své IP adrese a proto jsem se rozhodl používat proxy. Doporučte mi prosím nějaký program, který bude jednoduchý a spolehlivý

Nejako si nepochopil k čomu Proxy je. Proxy umožňuje konektivitu niekomu inému. Znamená to, že ak spustíš nějaký program-Proxy server ?, který bude jednoduchý a spolehlivý u seba, umožníš pripojiť sa niekomu inému.

Ak chceš riešiť svoje problémy s konektivitou. Ty potrebuješ nájsť Free alebo kúpiť si pripojenie cez nejaký Proxy.